+370 426 60912

Patikėkite savo artimo žmogaus globą mums!

Pradžia / Aktualijos / Be kategorijos /  2019-11-29 Jungtinės stalo teniso varžybos

 2019-11-29 Jungtinės stalo teniso varžybos

Š. m. lapkričio 29 d. Jurdaičių socialinės globos namų sporto salėje vyko Lietuvos socialinės globos įstaigų jungtinio stalo teniso varžybos. Šiose varžybose stalo tenisą (dvejetą) kartu žaidžia neįgalieji ir jų partneriai (įstaigų darbuotojai, treneriai, aplinkinių bendruomenių gyventojai).
Šiais metais varžybose dalyvavo 9 komandos iš Adakavo, Aukštelkės, Dūseikių, Jasiuliškių, Zarasų socialinės globos namų, Radviliškio technologijų ir verslo mokymo ir Joniškio „Saulės“ pagrindinės mokyklos Dienos užimtumo centro. Pasivaržyti kartu atvyko ir Šiaulių veteranų sporto klubo nariai.
Varžybas atidarė ir visus dalyvius pasveikino Jurdaičių socialinės globos namų direktorė Adelė Pociuvienė. Vėliau komandos išsiskirstė į lygius ir pradėjo kovas. Moterų dvejetų turnyre varžėsi 6 poros. Čia nugalėtojomis tapo radviliškiečių pora E. Drižytė ir jos partnerė S. Bartkuvienė. Vyrų dvejetų turnyre pirmą kartą šių varžybų istorijoje varžėsi net 17 porų. Čia pačiais stipriausiais tapo jasiuliškiečių pora V. Petrauskas ir A. Uscila. Mišrių dvejetų turnyre nugalėjo šiauliečių pora N. Bujauskienė ir P. Balkus. Baigus dvejetų turnyrus vyko asmeninės varžybos. Tarp moterų stipriausia tapo O. Čibirkienė iš Šiaulių. Vyrų tarpe tarp atletų nugalėjo A. Skruzdis iš Dūsekių, o tarp partnerių stipriausias buvo šiaulietis A. Pocius.
Varžybų uždarymo metu visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais, o komandos – padėkos raštais .

Atnaujinta: 2019-12-09

Scroll Up