+370 426 60912

Patikėkite savo artimo žmogaus globą mums!

Pradžia / Aktualijos / Be kategorijos / 2020-03-10 Seimo nario Liudo Jonaičio komentaras apie mūsų įstaigą ir pas mus gyvenančius žmonesLiudas Jonaitis

2020-03-10 Seimo nario Liudo Jonaičio komentaras apie mūsų įstaigą ir pas mus gyvenančius žmonesLiudas Jonaitis

Vakar lankiausi Jurdaičių socialinės globos namuose. Čia laikinai ar nuolat gyvena suaugę, negalią turintys asmenys, sergantys lėtinėmis psichikos ligomis, turintys intelekto sutrikimų, negalintys gyventi savo namuose ar savarankiškai ir jiems būtina priežiūra, slauga bei medicininis aptarnavimas.
Su Adele Pociuviene, direktore dirbančia jau ketverius metus, aptarėme aktualias problemas, pasidžiaugėme, jog socialinės globos namuose nestinga profesionalių, kvalifikuotų, savo darbą mylinčių darbuotojų.
Namai praktiškai visiškai užpildyti, gyventojams teikiamos plataus spektro paslaugos, organizuojamas užimtumas, įveiklinimas, turiningas laisvalaikis, socialinė veikla, mokoma kasdienio gyvenimo ypatumų, formuojami ir ugdomi įgūdžiai.
Naujai pastatytuose savarankiško gyvenimo namuose, Joniškyje, gyventojai puikiai integravosi į visuomenę, pritapo prie kaimynų, tad perdėtas baiminimasis ir išankstinės nuostatos buvo nepagrįstos. Gyventojai puikiai tvarkosi buityje, yra drausmingi, draugiški aplinkiniams.

Atnaujinta: 2020-03-12

Scroll Up