+370 426 60912

Patikėkite savo artimo žmogaus globą mums!

Pradžia / Apie mus

Apie mus

Jurdaičių socialinės globos namai yra biudžetinė įstaiga, pavaldi Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai. Globos namų paskirtis – užtikrinti ilgalaikę (trumpalaikę) socialinę globą suaugusiems asmenims su negalia, dėl kurios jie negali gyventi savarankiškai, naudotis kitomis bendruomenės paslaugomis ir kuriems būtina nuolatinė specialistų priežiūra. Globos namuose apgyvendinami asmenys, kuriems dėl proto negalios ar psichinių sutrikimų nustatytas 0–40 procentų darbingumo lygis, specialusis nuolatinės slaugos ar nuolatinės priežiūros (pagalbos) poreikis arba nustatytas didelių ar vidutinių specialiųjų poreikių lygis.

Kaip mus rasti:
Važiuojant iš Šiaulių 27-ame kilometre sukti į kairę Rudiškių kryptimi: Juodžiai – Rudiškiai – Jankūnai – Jurdaičiai (žvyruotas kelias).
Važiuojant iš Joniškio 7-ame kilometre sukti į kairę Maldenių kryptimi: Buivydžiai – Maldeniai – Jurdaičiai (žvyruotas kelias).
Važiuojant iš Joniškio 17-ame kilometre Skaistgiryje sukti į kairę: Reibiniai – Endriškiai – Jurdaičiai (asfaltuotas kelias).
Važiuojant iš Žagarės 11-ame kilometre Skaistgiryje sukti į dešinę: Reibiniai – Endriškiai – Jurdaičiai (asfaltuotas kelias).

Atnaujinta: 2017-12-31

Scroll Up