+370 426 60912

Patikėkite savo artimo žmogaus globą mums!

Pradžia / Galerija / 2017-07-22 Svečiuose – Fokoliarų judėjimo nariai iš Šveicarijos ir Lietuvos

2017-07-22 Svečiuose – Fokoliarų judėjimo nariai iš Šveicarijos ir Lietuvos

Fokoliarų judėjimas – vienas Katalikų Bažnyčioje XX a. kilusių sąjūdžių, kurio tikslas – remiantis visuotinės brolybės idėja, prisidėti prie vieningo ir taikaus pasaulio kūrimo.
Judėjimas vienija įvairaus amžiaus, rasių, kultūrų, socialinės padėties ir religinių įsitikinimų žmones, kurie, likdami ištikimi savo tapatybei, kartu stengiasi plėtoti abipuse pagarba grindžiamą dialogą.
Š.m. liepos 21 d. Fokoliarų judėjimo nariai (25 šveicarai ir 15 lietuvių) atvyko į Jurdaičių socialinės globos namus. Įstaigos gyventojai su nekantrumu laukė atvykstančių svečių ir pasitiko juos plojimais. Tik atvykę jaunuoliai kartu su savo vadovais surengė žaismingą koncertą. Globos namų gyventojai ne tik stebėjo koncertą, bet aktyviai kartu šoko ir dainavo.
Po smagios dienos pradžios sekė rimti ir atsakingi darbai. Svečiai buvo pasiryžę nuveikti labai daug: jaunuoliai nudažė beveik 2-jų metrų skulptūrą bei lauko pavėsinę ir šalia esantį suolelį, piešiniu papuošė kitos lauko pavėsinės sieną. Kadangi šiuo metu mūsų globos namuose vyksta aplinkos pertvarkymo darbai, svečiai nepatingėjo ir sutvarkė dalį elektros stulpams iškastų tranšėjų. Įstaigos gyventojai ir darbuotojai neliko nuošalyje. Jie taip pat nuoširdžiai bendravo bei padėjo atlikti suplanuotus darbus.
Diena baigėsi šveicarių mergaičių atliekama daina, o joms gitara pritarė mūsų užimtumo specialistas Linas. Po darbų, nors ir pavargę, tačiau laimingi svečiai iškeliavo namo.
Visos Jurdaičių socialinės globos namų bendruomenės vardu dėkojame žagarietei Sarah Mitrikei, kurį pasiūlė pasikviesti Fokoliarų judėjimo narius, Vytautui Jasiukevičiui, kuris padėjo organizuoti šią puikią dieną ir atvežė jaunimą pas mus bei visiems Šveicarijos ir Lietuvos jaunuoliams ir jų vadovams, kurie savo buvimu ir darbais praskaidrino mūsų kasdienybę.
Taip pat nuoširdžiai dėkojame įstaigos darbuotojams, padėjusiems organizuoti šį susitikimą.

Atnaujinta: 2018-02-13

Scroll Up