+370 426 60912

Patikėkite savo artimo žmogaus globą mums!

Pradžia / Aktualijos / Be kategorijos / Jurdaičių socialinės globos namų bendruomenė į savo gimtąją šalį vieną po kitos išlydėjo ukrainietes

Jurdaičių socialinės globos namų bendruomenė į savo gimtąją šalį vieną po kitos išlydėjo ukrainietes

Su didžiuliu nerimu, bet kartu ir su balta viltimi ramybės ir taikos, Jurdaičių socialinės globos namų bendruomenė į savo gimtąją šalį vieną po kitos išlydėjo ukrainietes Svetą S. ir Mariną L.K. Buhalterė ir profesionali Kijevo ligoninės slaugytoja socialinio darbuotojo padėjėjomis įstaigoje dirbo nuo kovo mėnesio. Be galo darbščias ir nuoširdžias naujasias darbuotojas netruko pamilti ir gyventojai ir darbuotojai. Kalbos barjero, dėl kurio labiausiai ir buvo baimintasi įdarbinant moteris, kaip ir neatsirado. Vyresnio amžiaus gyventojai ir darbuotojai prisiminė kažkada išmoktą rusų kalbą, o jaunesnieji daugiau šypsojosi klausydami, o atsakydami supindavo anglų, rusų ir lietuvių kalbas, kas dažniausiai pasibaigdavo juoko lavina, tačiau žinutė vis tiek pasiekdavo visų širdis. O be to, Marina ir Sveta pačios labai stengėsi mokytis ir pramoko lietuvių kalbą, tad kuo toliau tuo geriau sekėsi bendrauti, dalyvauti įvairiose veiklose ir renginiuose.
Atsisveikindamos abi moterys graudinosi ir dėkojo visiems už atjautą, supratingumą ir visokeriopą pagalbą, o iš tiesų, tai juk mes labiausiai esame apdovanoti ir turėtume dėkoti. Dėkoti už tai, kad tapome geresni. Dėkoti, kad leido mums nors trumpam “pastovėti šalia savo batų“ ir empatiškai pajausti, išjausti ir suprasti, kad tai kas vyksta Ukrainoje yra taip tikra, baisu ir taip arti, kad net negalime abejoti pagalbos vieni kitiems būtinumu ir svarba ir tam, kad būtume stiprūs – turime būti vieningi. AČIŪ JUMS.
Щасливої ​​вам дороги додому! До побачення! Перемога для українців, мир для людства !!!

Atnaujinta: 2022-08-25

Scroll Up