+370 426 60912

Patikėkite savo artimo žmogaus globą mums!

Pradžia / Aktualijos / Be kategorijos / Nuoširdi padėka Mažajai teatro akademijai už mūsų darbuotojoms Ilonai ir Aidai padovanotą nepakartojamą laiką ir neįkainojamą patirtį 

Nuoširdi padėka Mažajai teatro akademijai už mūsų darbuotojoms Ilonai ir Aidai padovanotą nepakartojamą laiką ir neįkainojamą patirtį 

Nuoširdi padėka Mažajai teatro akademijai už mūsų darbuotojoms Ilonai ir Aidai padovanotą nepakartojamą laiką ir neįkainojamą patirtį.
Pabradėje N. Genytės socialinės globos namuose užbaigėme festivalį “RIBOS”, kurio tikslas – tobulinti neįgaliųjų meninio ugdymo sistemą.
Nuo pat įkūrimo pradžios daug dėmesio skyrėme neįgaliųjų ugdymui teatro veikla. Meninė raiška žmonėms su negalia yra labai svarbi integracijos į visuomenę priemonė. Ir mūsų ilgamečio darbo rezultatas – susikūrusios neįgaliųjų teatrų trupės įvairiuose Lietuvos miestuose.
2022 m. spalio – 2023 m. birželio mėnesiais drauge su ilgamečiais kūrybiniais partneriais Fernand Garnier, Elodie David, Leonie Troupel iš Créarc (Prancūzija) organizavome teatro seminarus, skirtus teatro trupių, įkurtų Lietuvos socialinės globos namuose, vadovams. Dalyviai išklausė 168 akademinių valandų kursą ir susipažino su vaidybos, scenos kalbos, sceninės plastikos pagrindais, draminio teksto analize, vaidmens kūrimo pagrindais, improvizacija.
Pabradėje vyko Festivalio “RIBOS” baigiamasis renginys. Jo metu festivalyje dalyvavusios Jurdaičių, Jotainių, Kėdainių ir Pabradės teatro trupės parodė kartu su globos namų gyventojais kurtus spektaklius.
Renginio metu taip pat buvo parodytas socialinių globos namų vadovams vykusių seminarų metu sukurtas spektaklis.
Teatras – magiškas procesas, jis subūria ir apjungia skirtingų galių žmones kurti drauge, jis tampa gydančiu, ugdančiu, atpalaiduojančiu, keliančiu daug teigiamų emocijų šaltiniu. Džiaugiamės galėdami būti jo dalimi.

Atnaujinta: 2023-06-08

Scroll Up