Patikėkite savo artimo žmogaus globą mums!

Pradžia / 2018-03-23 Respublikinės bočios varžybos

2018-03-23 Respublikinės bočios varžybos

Jau trečius metus iš eilės, prieš pat Velykas, mūsų globos namų sporto salėje vyksta respublikinės bočios žaidimo varžybos, į kurias susiren…
Žiūrėti daugiauJau trečius metus iš eilės, prieš pat Velykas, mūsų globos namų sporto salėje vyksta respublikinės bočios žaidimo varžybos, į kurias susirenka komandos iš įvairių Lietuvos socialinės globos namų, dienos centrų ir specialiųjų ugdymo įstaigų.
Šiais metais renginyje dalyvavo Aukštelkės (Šiaulių r.), Adakavo (Tauragės r.), Dūsekių (Telšių r.), Jasiuliškių (Ukmergės r.), Lavėnų (Pasvalio r.), Linkuvos (Pakruojo r.), Skemų (Ukmergės r.) Zarasų ir Jurdaičių socialinės globos namų, Joniškio „Saulės“ gimnazijos dienos užimtumo centro bei Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centro komandos. Iš viso – 22 komandos, 66 dalyviai!!!
Komandos buvo suskirstytos į lygius kur ir varžėsi dėl nugalėtojų taurės. Mūsų įstaigą atstovavo penkios komandos po tris žaidėjus. Absoliučiais nugalėtojais tapo Radviliškio technologijų ir verslo mokymų centro vyrų ir Lavėnų socialinės globos namų moterų komandos.
Varžybų pradžioje visiems dalyviams padrąsinimo žodžius tarė mūsų įstaigos direktorė Adelė Pociuvienė, kuri renginio pabaigoje nugalėtojams įteikė taures, prizininkams medalius, o tiems, kuriems šiemet sekėsi ne taip puikiai – saldžius paguodos prizus.
Esame labai laimingi, kad tiek daug įstaigų atsiliepė į mūsų kvietimus ir sudalyvavo renginyje. Tai buvo puiki proga turiningai, aktyviai praleisti laiką bei pasibūti kartu

Atnaujinta: 2018-03-26

Scroll Up