+370 426 60912

Patikėkite savo artimo žmogaus globą mums!

Pradžia / Savanorystė

Savanorystė

SAVANORIAUK PAS MUS !!!

Jurdaičių socialinės globos namai nuo 2022 m. sausio 28 d. ir vėl tapo akredituota savanorius priimančia organizacija (nuoroda apie įstaigą oficialiame Jaunimo reikalų departamento prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos puslapyje – Organizacija | jrd.lt).

Mes dalyvaujame Jaunimo savanoriškos tarnybos (JST) programoje – tai intensyvi 6 mėn. trukmės programa jauniems žmonėms nuo 14 iki 29 m., kurios metu jaunuoliai ne mažiau kaip 35 val./ mėnesį savanoriauja pasirinktoje akredituotoje priimančioje  organizacijoje (PO),  kartą per mėnesį susitinka su SVO organizacijos paskirtu mentoriumi ir mokosi įveikti sunkumus, verčia patirtį išmokimais. JST programa – galimybė ne tik atrasti patinkančią veiklos kryptį, bet ir geriau pažinti save, ugdyti bendrąsias kompetencijas.

Tad jeigu Tau 14- 29 metai, šiuo metu niekur nedirbi ir nesimokai, kviečiame tave išbandyti savo jėgas savanoriaujant mūsų globos namuose.

Savanorystė tai ne tik visuomeninė veikla, bet būdas tobulėti, atsiskleisti, realizuoti save, įgyti naujų žinių, profesinės patirties bei galimybė ateityje lengviau rasti darbą. Mes Tau siūlome prisidėti prie mūsų globos namų gyventojų užimtumo planavimo, aktyvaus laisvalaikio įgyvendinimo, o taip pat „pasimatuoti” socialinio darbuotojo ar jo padėjėjo profesijas, susipažinti su socialinio darbo specifika bei įgyti patirties dirbant su žmonėmis, turinčiais negalią. Be to, Tu turėsi galimybę lavinti savo darbo komandoje, bendravimo, darbo organizavimo įgūdžius bei gilinti suaugusiųjų motyvavimo, kūrybiškumo skatinimo žinias.

Kartais paprastas bendravimas, buvimas šalia kito žmogaus gali suteikti daug nuoširdžių ir laimingų šypsenų, todėl tikime, kad Tavo buvimas mūsų įstaigoje bus prasmingas ir labai reikalingas.

Daugiau informacijos internete Savanorystė | jrd.lt  arba susisiek su Tomai Kiminiene, direktorės pavaduotoja, telefonu +37061301846 arba el. paštu toma.kiminiene@jurdaiciai.lt

Atnaujinta: 2022-02-10

Scroll Up