+370 426 60912

Patikėkite savo artimo žmogaus globą mums!

Pradžia / Aktualijos / Be kategorijos / Susitikimas su Kuršėnuose įsikūrusio VšĮ „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbuotojais ir lankytojais

Susitikimas su Kuršėnuose įsikūrusio VšĮ „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbuotojais ir lankytojais

„Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla.“ Tai Johano Volfgango Gėtės citata, kuri puikiai apibūdina šiandienos susitikimą su Kuršėnuose įsikūrusio VšĮ „Dienos centro sutrikusio intelekto asmenims“ darbuotojais ir lankytojais, kurie atvyko apsilankyti Jurdaičių socialinės globos namuose bei pasidalinti gerąja patirtimi.
Susitikimas prasidėjo globos namų direktorės Adelė Pociuvienė sveikinimo žodžiu ir dienos centro direktorės Virginijos Norvaišienės padėka už galimybę susitikti ir tęsti jau keletą metų trunkančią draugystę. Vėliau centro direktorė V. Norvaišienė ir socialinės darbuotojos Berta Pikelytė ir Rima Žalpytė-Adomaitienė skaitė pranešimą „Socialinio darbo patirtys dirbant su asmenimis, turinčiais proto ar kompleksinę negalią“, globos namų direktorės pavaduotoja Toma Kiminienė trumpai pristatė globos namus ir juose teikiamas paslaugas. Plačiau susipažinę su įstaigomis ir jų vykdoma veikla, centro darbuotojai pasivaikščiojo po globos namus, kad iš arti pamatytų kaip vyksta gyvenimas socialinės globos namuose.
Kol darbuotojai dalinosi gerąja patirtimi, centro lankytojai tobulino savo meninius gabumus keramikos užimtume bei išbandė savo jėgas žaisdami Bočia draugiškai varžydamiesi su globos namų gyventojais.
Susitikimui pasibaigus visi labai džiaugėsi, kad tokie susitikimai abipusiai labai naudingi ir reikalingi, nes vieni iš kitų galime daug ko pasimokyti. Tikimės, kad tai buvo pirmas, bet tikrai ne paskutinis kartas.

Atnaujinta: 2022-11-27

Scroll Up